Ana sayfa

Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd.

Çin Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd. Sertifikalar
Yüksek Kaliteli Ürünler Hızlı kargo

—— Gayan arampath

Mükemmel işlem Parçanın kalitesinden çok memnun kaldım ve tedarikçi mesajlara çok duyarlıydı. Her şey doğru ve profesyonelce yapıldı. Kesinlikle onlardan tekrar sipariş ediyorum.

—— Gregory Bender

Ben sohbet şimdi

Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd. Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd. Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd. Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd. Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd. Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd. Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd. Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd. Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd. Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd.
Company's gate Company Meeting room Office The lab The show room The Electronic Shanghai Kalıp depo Damgalama makinesi Enjeksiyon makinesi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Dünya çapında
Markalar : Zhongzhi
No. Çalışanları : 300~400
Yıllık satış : 20milliom-30million
Yıl kurulan : 1988
İhracat p.c : < 10%

Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Co., Ltd. 1988 yılında kurulmuş ve 2013 yılında Yueqing Ekonomik Kalkınma Bölgesine taşınmıştır. Şirketin yeni tesisi 40.000 metrekarenin üzerinde bir alana ulaşmıştır.

 

Şirket, otomotiv tel konektörleri, otomatik tel terminalleri, otomotiv akü terminalleri, otomotiv sigorta kutusu, kablo pabucu terminalleri, otomatik güç dağıtım kutusu, otomatik akü terminal kapakları, otomotiv braketleri, otomotiv kablosu konusunda uzmanlaşmış, Çin'de otomotiv elektrik parçalarının lider tedarikçisidir. yeni enerji arabası için bağlar ve bazı parçalar.

 

Şirketimiz, pazarın talebine uygun ürünleri araştırmak için büyük fon ve beyin yatırımı yapmaktadır.Üst düzey teknik grup, gelişmiş üretim ekipmanları ve laboratuvar ekipmanları, istikrarlı ve güvenilir kaliteyi sağlar.Şirket TS16949 ve CNAS sertifikasını geçti.Şu anda tedarik ettiğimiz ana otomobil markaları FAW-Audi, GAC FCA, SGMW, Geely, Great Wall, BYD, ZOTYE, vb. Ve ana kooperatif kablo demeti şirketleri arasında APTIV, Sumitomo, kyungshin, Fujikura, Yazaki, HaoDa, Shuangfei, vb.Yerli müşterileri bekliyoruz, şirketin ürünleri de Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri, Rusya, İran, Mısır, Malezya, Hindistan ve benzeri ülkelere satıldı.

 

Şirketimizi ziyaret etmenizi bekliyoruz!

İletişim bilgileri
Zhejiang Zhongzhi Automobile Electric Appliances Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Emily

Tel: 8615057502055

Faks: 86-0577-6166-6500

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)